intro czymjestecommerce

Niegdyś e-commerce był kojarzony wyłącznie ze sklepami internetowymi, gdyż sama jego reguła to szeroko rozumiany rodzaj handlu, prowadzony w globalnej sieci różnymi środkami i kanałami. Dzisiaj wszystko jest ze sobą zespolone a na sukces firmy pracuje wiele czynników.

intro www

Strona internetowa
To pierwsze miejsce, do którego powinni trafiac Twoi klienci. ZObaczyli gdzieś na Facebook'u ładne zdjęcia Twojego produktu, zaciekawiło ich to i wyszukali Cię w Google. teraz wchodzą na Twoją stronę, chcą zobaczyć to, co przykuło ich uwagę, chcą zapoznać się z Twoją ofertą, zobaczyć wcześniejsze realizacje, dowiedzieć się w jaki sposób tworzone są produkty które masz do zaoferowania lub jak realizujesz usługi których szukali.

intro sklepy

Sklep internetowy
Jeśli zajmujesz się handlem własnych produktów lub sprzedajesz towar od producentów różnych branż - powinieneś postawić na Sklep internetowy. Dzisiaj zakupy w sklepach internetowych są podstawowym kanałem sprzedaży wielu produktów i usług. Twoi Klienci w wygodny sposób siedząc w domu na kanapie czy w pracy mogą przy pomocy Smartfona czy Tabletu wejść na sklep, obejrzeć produkt i go kupić. Zakupy w sieci różnia się od tych stacjonarnych przede wszystkim tym, że nie można dotnąć produktu, przymierzyć, zobaczyć na żywo, dlatego im wierniej opiszesz go na stronie sklepu i pokażesz wyraźne jego zdjęcia - tym łatwiej zachęcisz klienta do jego zakupu.

intro aukcje

Aukcje Allegro
To potężny kanał sprzedażowy, w którym Twój asortyment będzie na wyciągnięcie ręki dla milionów użytkowników. Wiąże się z tym wiele pracy, Allegro też ma swoje wymogi co do wystawianych aukcji, trzeba przygotować dobre szablony prezentacji produktu, zadbać o niezbędne informacje dla klientów i na bieżąco odpowiadać na ich zapytania. Od każdej sprzedaży naliczane są prowizje, tym więc różni się Allegro od sklepu internetowego, bo choć daje Nam olbrzymie możliwości dotarcia do naprawdę dużej grupy potencjalnych klientów - to jakąś część dochodu będziemy musieli pozostawić na tym portalu.

logo

Wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom i oczekiwaniom!

Wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że jesteśmy specjalistami w tym co robimy.
Nie boimy się wyzwań i podejmujemy każdy projekt. Naszymi najlepszymi referencjami jest zadowolenie ludzi
którzy już nam zaufali i do dzisiaj odnoszą sukcesy w swojej branży.


Rynek e-commerce to tak naprawdę połączenie wszystkich tych czynników, które wymieniamy w swej ofercie. Każda firma powinna mieć własną stronę internetową, aby mieć fundament budowania swojej marki na rynku. Portale społecznościowe są miejscem, w którym możemy się dzielić sukcesami swojej firmy, zachęcając innych do skorzystania z Naszej oferty. Sklepy internetowe będą miejscem, w którym finalizować będziemy transakcje, w bezpieczny i wygodny dla klienta sposób a Aukcje Allegro będą świetnym katalogiem naszej oferty, z możliwością zawarcia transakcji handlowej.

Wszystkie te czynniki powiązane będą ze sobą i wspólnie będą działały na rozwój i sukces Twojej firmy, dlatego powinieneś rozpocząć współpracę z ludźmi, którzy tych sukcesów mają już sporo za sobą.

Zapraszamy do kontaktu

ico tel 605 723 986

ico mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo nol