Podstawą Brandingu jest przedstawienie marki, produktu lub wykonywanych usług w taki sposób, aby stały się atrakcyjne wizualnie dla danego grona odbiorców. W projekcie NOL BRAND w sposób kompleksowy tworzymy wizualizacje brandingowe dla nowo powstałych firm, a także unowocześniamy wizerunek firm od dawna już na rynku obecnych.

Naszą oferte podzieliliśmy na dwie strategie:

  • Dla nowych firm wchodzących na rynek,  chcących od początku rozpocząć swą biznesową karierę na wysokim profesjonalnym poziomie
  • Dla firm istniejących - które chcą odświeżyć swój wizerunek, wprowadzić trochę nowoczesności w swój design.

Dla obydwu grup klientów strategia jest podobna, choć w przypadku odświeżenia wizerunku marki stosujemy bardziej agresywny kontrast w stosunku do starego image, o których firma z zasady chce jak najszybciej zapomnieć.

Mechanizm działania naszego projektu wytłumaczymy na przykładzie firmy Auto-Detailingowej HERDY.

Zgłasza się do Nas firma, która bazując na długim doświadczeniu w branży mechaniki samochodowej chce wystartować z własnym garażem Auto-Detailingu i wbić się w elitarną grupę Garaży Tuningowo-Detailingowych, oferując usługi na najwyższym profesjonalnym poziomie. W grę wchodzi całkowita zmiana designu działalności, nowe logotypy, reklama, strona internetowa, gadżety reklamowe, flota samochodowa itd. Poproszono nas o pomoc, pomysł i wizualizację całej rewolucji designu.

intro www

Od czego zaczęliśmy
Zebraliśmy wszystkie informacje dotyczące firmy, dotyczące ich biznesplanu, dostępnego sprzętu i narzędzi. Przeprowadziliśmy własne badania rynkowe oraz analizę działalności firm konkurencyjnych. Wybraliśmy odpowiedni kolor pasujący do przedsięwzięcia, logotyp, z którym utożsamiali by się klienci oraz wstępne obrandowanie. Stworzyliśmy pierwsze gadżety.. coś, co klienci Garażu mogli zabrać ze sobą nie na pamiątkę wizyty ale jako zapowiedź ponownej wizyty oraz koszulki dla pracowników, bo kombinezon mechanika w tym zawodzie niemile jest widziany..

intro sklepy

Poszliśmy trochę dalej, zrobiliśmy następny krok ..
Wiedzieliśmy już, że tego kierunku trzeba się trzymać. Zaczęliśmy od wyposażenia biura, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wizytówki, nie jakieś tam zwykłe - tylko z lakierem UV, żeby się dobrze w ręce trzymały. Wykonaliśmy papier firmowy z logowaną papeterią, notesy i kalendarze. Na każdym stoliku w bviurze oczywiście.. kubek z długopisami, a jak :)

intro aukcje

Flota, by się zatowarować i zadbać o klienta..
Zapytali nas czy oklejamy samochody, mają jeden dla klientów jako auto zastępcze i drugi którym towarują magazyn, chcieliby by obydwa identyfikowały się z firmą, były mobilna wizytówką..

logo

Wyszliśmy na przeciw Ich potrzebom i oczekiwaniom!

Zaproponowaliśmy obrandowanie ich salonu detailingowego, szyldy reklamowe, wielkie logo nad wejściem, przestrzenne napisy na zewnętrznej elewacji.

branding6


Bez względu na pomysł jaki przyszedł im do głowy - byliśmy przygotowani. Dysponujemy odpowiednim parkiem maszynowym, zapleczem technicznym i profesjonalistami w swojej dziedzinie, aby sprostać każdemu wyzwaniu.

Udowodniliśmy, jak przy wspólnej pracy i zaangażowaniu można odmienić markę działającą w jednej branży, lecz w innej dziedzinie. Przeprowadziliśmy pełny branding wizualny, wykonaliśmy mnóstwo różnorodnej poligrafii, odzieży reklamowej czy banerów reklamowych, efekt był powalający.

Wszystkie te projekty powiązane ze sobą jednym logiem wspólnie będą działały na rozwój i sukces Tej firmy, a my jesteśmy dumni z tego, że powstało w Naszym warsztacie..


Oferujemy BRANDING firmowy w każdej strategii.

JEŚLI CHCESZ ODMIENIĆ DESIGN SWOJEJ FIRMY

Zapraszamy do kontaktu

Przygotujemy odpowiednie wizualizacje, przedstawimy dostępne możliwości.

ico tel 605 723 986

ico mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logo nol